Jesteśmy Hyperweld

HyperWeld jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która specjalizuję się w zakresie spawalnictwa, pneumatyki, gazów technicznych, plazmy , art.bhp , narzędzi, tarcz oraz pokrewnych.

Dzięki własnemu importowi jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze ceny w zakresie asortymentu spawalniczego.

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby rynku rozszerzamy coraz bardziej naszą ofertę handlową o większą gamę produktów, różnych producentów, związanych ze spawalnictwem, oraz obróbką stali. Zajmujemy się sprzedażą hurtową jak i detaliczną, zaopatrujemy wiele firm i sklepów spawalniczych, oraz indywidualnych klientów na terenie Polski jak i całej Europy.

Najlepsze produkty
Najtańsze ceny

Pragniemy aby nasze produkty spełniały najsurowsze normy, dlatego ciągle je udoskonalamy.

Nasza wyspecjalizowana kadra jest do Państwa dyspozycji. Poziom wiedzy technicznej naszych pracowników jest stale podnoszony, dzięki czemu możemy zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów poprzez szybką i fachową obsługę, dobór urządzeń i materiałów spawalniczych oraz własny serwis. W swoich szeregach , zarówno na miejscu jak i w terenie , posiadamy wykwalifikowaną kadrę techniczno-handlową.

Nasza firma zapewnia bezpośredni import asortymentu spawalniczego według swoistego zapotrzebowania klienta. Każdy klient , który z nami współpracuje może liczyć na indywidualne podejście.

Najważniejszym celem jest dostarczenie klientom potrzebnych urządzeń, materiałów oraz innych towarów w jak najwyższej jakości przy jak najniższej cenie.

Naszym kluczem do sukcesu jest najlepsza jakość obsługi klienta, obszerny wybór produktów, najniższe ceny oraz terminowość dostaw, dokładamy wszelkich starań, aby towar u klienta był zawsze na czas.

Zobacz nasz katalog do pobrania

Nasza firma zapewnia bezpośredni import asortymentu spawalniczego według swoistego zapotrzebowania klienta.Dla każdego klienta ceny ustalane są indywidualnie.W celu otrzymania oferty prosimy o kontakt.

Pobierz